Blog

Beykoz Sigortalı Nakliyat

Beykoz sigortalı nakliyat hizmetlerinden faydalanıyor olmanız eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlamaktadır. Firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinde sigortalı nakliyata önem vererek bütün eşyalarınıza sigorta yapılmasını önemsemektedir. Böylelikle taşınma esnasında ortaya çıkabilecek zararlar da sigorta şirketi tarafından karşılanmış olmaktadır. Müşterilerimizin eşyalarını korumak ve güvenli bir şekilde taşımak için uygulamış olduğumuz sigortalı taşımacılık hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz. Ev ya da ofisinizin taşınması gerekiyorsa sizler için sunduğumuz birçok avantajdan faydalanarak kolay ve zahmetsiz bir taşınma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Beykoz Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Beykoz sigortalı nakliyat hizmetleri tüm müşterilerimize sunulmaktadır. Taşınma öncesinde bulunduğunuz yere gelen ekibimiz bütün eşyalarınızın zarar görmemesi için onları kaliteli ambalaj malzemesi ile sarmaktadır. Demonte ürünler sökülmekte ve kaplanmaktadır. Kırılacak eşyalar karton ve kolilere yerleştirilmekte ve bütün önlemler alınmaktadır. Firmamız asansörlü nakliyat hizmetleri ile de kısa zamanda hasarsız bir şekilde taşınmanızı sağlamaktadır. Kamyona düzgün bir yerleşim yapılarak yolda karşılaşılacak sıkıntılı durumlara karşı önlemler de alınmaktadır. Gidilen yerdeki tüm yerleşimler ve kurulumlar ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 

Beykoz Sigortalı Nakliyat Fiyatları

Beykoz sigortalı nakliyat fiyatları, birçok unsur göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Öncelikle eşyaların az ya da çok olması, gidilen mesafenin yakın ya da uzak olması fiyatların belirlenmesinde önemli bir etkendir. Asansörlü taşımacılık ve sigortalı taşımacılık da fiyatlarımızın içinde bulunmaktadır. Taşınma öncesinde bizden fiyat teklifi almadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Firmamız uygun ve indirimli fiyatlarla sizlerin yanındadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir