Model nakliyat olarak 2002 yılından bu yana profesyonelce İstanbul'un tüm ilçelerinde ve ülkemizin tüm şehirlerine evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Deneyimli kadromuz ve yüksek model araç portföyümüz ile profesyonelce hizmet veriyoruz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübeler ile evden eve nakliyat hizmetinde müşterilerimizin bizlerden neler beklediğini çok iyi biliyor buna göre hizmet sağlıyoruz. Her müşteri aslında 10 müşteri gözüyle değerlendirip bizlere referans olabilmeniz adına %100 mutlu müşteri memnuniyeti ile evden eve nakliyat hizmeti sağlıyoruz. Evden eve nakliyat hizmetimizi asansörlü kamyonlarımız ile, marangozumuz ile yapıyor, tüm eşyalarınızı paketliyor ve taşıyoruz. Model nakliyat olarak İstanbul merkezli tüm şehirlerimizde evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat hizmetlerini sunuyoruz. 2002 yılından bu yana 5000+ fazla evden eve nakliyat hizmetine imzamızı attık. Nakliyat  hizmetlerimizi daha hızlı ve güvenli yapabilmek için gelişen teknolojiyi takip ediyoruz.

Model nakliyat olarak evden eve nakliyat hizmetimizde deneyimli kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf ediyor sizlere daha ekonomik çözümler sunabiliyoruz. Model nakliyat olarak %100 mutlu müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak eşyalarınızı paketliyor, sökülecek mobilyalarınızı marangoz ustamız ile demonte haline getiriyor, araca yüklüyor daha sonra asansörlü kamyonumuz ile yeni yerinize taşıyor ve kurulumları gerçekleştiriyoruz. Tam manasıyla anahtar teslim hizmet sunuyoruz. Sizlerde bizim tecrübemizden faydalanmak, uygun fiyatlara profesyonel hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Model nakliyat olarak her zaman sizlere evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini sunabiliriz.