Blog

Şile Ofis Taşımacılığı

Şile ofis taşımacılığı konusunda firmamızın deneyim ve tecrübesinden faydalanabilirsiniz. İş yerinizi taşımanız gerektiği hallerde büyük bir karmaşa ve yorgunluk yaşanmaktadır. Hem ofis mobilyalarının korumaya alınması hem de önemli evrak ve dosyaların muhafaza edilerek taşınması önemli konular arasında bulunmaktadır. Firmamız öncelikle ofisinizde bulunan mobilyaları kalın ambalaj malzemeleri ile sararak onların deforme olmasını engellemektedir. 

Sökülmesi gereken ve duvara montaj ürünler varsa onları söküp parçalara ayırarak sarmaktadır. Kullanmış olduğumuz havalı naylonlar mobilyaların çizilmesini önlemektedir. Kumaş aksanlı kullanım eşyaları da kalın ambalajlara sarılarak yırtılmalara karşı korunur. Ofislerde bulunan elektrikli ve elektronik eşyaların da hassasiyetle sarılması gerekir. İşinde profesyonel olan ekibimiz eşya paketleme konusunda uzmandır. Bizlerden kaliteli bir şekilde ofis taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. 

Şile Ofis Taşımacılığı Konusunda Uzmanız!

Firmamız uzun yıllardan beri nakliyat hizmetlerini sunan tecrübeli bir şirkettir. Ev taşımacılığı haricinde ofis taşımacılığı konusunda da bizlere güvenebilirsiniz. Toplanan ve paketlenen bütün eşyalar güvenli bir şekilde yeni adrese götürülmektedir. Asansörlü taşımacılık hizmeti ile yüksek katlarda olan ofisinizdeki tüm eşyalar güvenli bir şekilde indirilmekte ve çıkarılmaktadır. 

Şile ofis taşımacılığı, sigortalı taşımacılık hizmeti ile ofisinizdeki tüm eşyaların garantide olmasını da sağlamaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Sizler yorulmadan ve kargaşa yaşamadan taşınma işleminizi bizim yapmamızı sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak isteyenler firmamızı hemen arayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir