Blog

Ümraniye Antika Taşımacılığı

Ümraniye antika taşımacılığı konusunda bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Antika eşyaların ve mobilyaların maddi değerleri oldukça büyüktür. Eşi benzeri olmayan antika eşyalarınızı bir yerden farklı yere taşımak için çok dikkatli davranmak gerekir. Evden eve nakliyat hizmetlerini sunan firmamız evinizde ya da iş yerinizde bulunan antika eşyaları daha hassasiyetle taşımaktadır. 

Antika mobilyalar ya da süs eşyaları kendilerine uygun olan kaliteli ambalaj malzemeleri ile sarılmaktadır. İçine toz girmemesi için güzelce kaplanmaktadır. Kırılmaması için karton kutulara konulmaktadır. Kaliteli ambalaj malzemelerimiz antika eşyalarınıza zarar gelmesini engellemektedir. İşinde uzman olan personellerimiz ve araç filomuz az ya da çok olan eşyalarınızı taşımak için her daim hazır beklemektedir. 

Ümraniye Antika Taşımacılığı Hizmetleri

Ümraniye antika taşımacılığı hizmetlerimizden faydalanarak güvenli bir taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Öncelikle nakliyat sigortası yapıldığını sizlere hatırlatmak isteriz. Bütün ürünleriniz sigorta garantisi altında bulunmaktadır. Tüm eşyalar kamyonumuza yüklendikten sonra yeni adresinize taşınmaktadır. Kurumsal müşterilerimiz haricinde bireysel müşteriler de antika taşımacılığı hizmetinden faydalanabilirler. 

Ümraniye antika taşımacılığı konusunda firmamızın sunmuş olduğu uygun fiyatlardan faydalanabilmeniz mümkündür. Sizlerin bütçesi düşünülerek uygun ve indirimli fiyatlar sunmaktayız. Yerleşim ve kurulum işlerinizi de yaparak sizleri büyük bir dertten kurtarmaktayız. Bizlerden hizmet almak için hemen arayabilir ve taşınacağınız gün için randevu talep edebilirsiniz. sizlere sunacağımız fiyat teklifini görmeden karar vermemenizi tavsiye etmekteyiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir