Blog

Üsküdar Asansörlü Taşımacılık

Üsküdar asansörlü taşımacılık hizmeti ev ya da ofis taşımacılığına büyük bir hız kazandırmaktadır. Aynı zamanda merdivenden indirilmeyen eşyaların hasar görmesi de engellenmektedir. Merdivenden indirilen mobilyaların ve beyaz eşyaların köşelere çarpma ve vurma riski bulunmaktadır. Bu da eşyalara zarar gelmesine neden olmaktadır. Asansörlü taşımacılık ile kısa zamanda, az personelle taşınma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem de hasarsız ve ziyansız bir taşınma da söz konusu olmaktadır. 

Yüksek katlı binalarda oturuyorsanız eşya indirmek ya da çıkarmak konusunda asansörlü nakliyattan faydalanabilirsiniz. Asansörün kurulması için yola bakan bir pencerenin ya da balkonun olması yeterlidir. Kamyonumuzu konumlandırdıktan sonra bütün eşyaların asansörle emniyetli bir şekilde indirilmesini sağlamaktayız. Bizi arayarak taşınmanız gereken günle ilgili randevu talep edebilirsiniz. 

Üsküdar Asansörlü Taşımacılık Konusunda Hizmet Vermekteyiz!

Firmamız uzun yıllardan beri nakliyat sektöründe yer almaktadır. Ev ya da ofis taşımacılığı hizmetleri şehir içinde ve şehirlerarasında sunulmaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmeti ile güvenli bir şekilde taşınabilmeniz mümkündür. Olası sıkıntılı durumlarda bütün eşyalarınız sigorta kapsamında bulunmaktadır. Üsküdar asansörlü taşımacılık hizmetleri sigortalı olarak sizlere sunulur.

Bütün eşyaların sarılması ve taşınma esnasında emniyette olması gerekir. Personellerimiz eşya paketleme konusunda uzmandır. Mobilyalar, koltuklar, beyaz eşyalar ve kırılması söz konusu olan eşyalar büyük bir özenle paketlenmekte ve muhafazaya alınmaktadır. Üsküdar asansörlü taşımacılık hizmeti sunan firmamız sizlerin işlerinizi kolaylaştırır. Yeni adresinizde bütün eşyalar kurulur ve ambalaj malzemeleri toplanarak ortam temiz bir halde sizlere teslim edilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir